Uber ogłosił konkurs! Do wygrania ROK przejazdów ZA DARMO!

Firma Uber 4 października ogłosiła konkurs, w którym klienci aplikacji mogą wygrać rok przejazdów za darmo! Gdzie tkwi haczyk?

 

W czwartek, 4 października na oficjalnym blogu firmy Uber pojawił się artykuł, w którym możemy przeczytać o konkursie kierowanym w stronę klientów aplikacji. Stawka jest zaskakująco wysoka, główną wygraną jest bowiem roczny abonament na darmowe przejazdy z Uberem. Zasady konkursu budzą jednak kontrowersje.


Naszą misją od zawsze było jak najszybsze zabranie Cię tam, gdzie chciałeś się znaleźć. Teraz przygotowaliśmy konkurs, w którym  będziesz mógł wygrać rok darmowych przejazdów z Uberem o wartości  14590 zł. Jednakże, to nie wszystko – laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 910 zł i 550 zł na przejazdy z naszą aplikacją.

Na czym polega konkurs

Konkurs będzie trwał 3 tygodnie. W nadchodzących dwóch tygodniach (we wtorki) otrzymasz od nas wiadomość mailową z określoną liczbą przejazdów, które musisz zrealizować w ciągu 7 dni. Jeśli osiągniesz swój cel, automatycznie przejdziesz do następnego etapu. W trzecim tygodniu finaliści otrzymają 1 pytanie konkursowe. Z odpowiedzi wybierzemy trzy, które zostaną nagrodzone.

Jak zostać uczestnikiem konkursu

  1. Otwórz aplikację Uber,
  2. Przejdź do menu (trzy poziome kreski w lewym górnym rogu), 
  3. Kliknij w zakładkę “Płatności i promocje”,
  4. Dodaj kod “AYF2018“.

Co dzieje się po zgłoszeniu

Po zgłoszeniu, oczekuj wiadomości mailowej z dalszymi instrukcjami 16.10.2018 r.

Bardziej szczegółowy opis konkursu znajduje się w regulaminie.


Post z oficjalnego bloga firmy Uber

Żeby zostać uczestnikiem konkursu, chętni muszą wydać pieniądze na przejazdy, w dodatku to firma Uber decyduje o ich ilości i być może odległościach jakie będzie trzeba przejechać.

Czyżby Uberowi kończyły się pieniądze na marketing?

Koncepcja konkursu jest banalnie prosta – zmobilizujemy was do większej ilości przejazdów i wspólnie złożycie się na roczny abonament dla jednej losowej osoby. Kontrowersję wzbudza fakt, że nie każdy z uczestników ma równe szanse. Ludzie korzystający z Ubera na co dzień nie będą mieli problemów z wykonaniem kilku kursów tygodniowo, mało tego – niektóre firmy finansują swoim pracownikom dojazdy Uberem do pracy, oznacza to, że tacy klienci biorąc udział w konkursie nie wydadzą ani grosza. Sprawa ma się jednak inaczej w przypadku klientów, którzy korzystają z aplikacji sporadycznie – od czasu do czasu.

Oczywiście można wyjść z założenia, że konkurs to konkurs i udział biorą tylko chętni, nikt klientów do niczego nie zmusza i na tym powinniśmy zakończyć ten wywód. Czy warto starać się o darmowy rok z Uberem? Wszystko będzie zależało od szczegółów, które Uber udostępni w następny wtorek. Być może nie taki diabeł straszny jak go malują. Powodzenia!

Udostępnij:
guest
130 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

keflex medicine

keflex medicine

trackback

cephalexin ototoxicity

cephalexin ototoxicity

trackback

ciprofloxacin uses

ciprofloxacin uses

trackback

zithromax 1g

zithromax 1g

trackback

omnicef medicine

omnicef medicine

trackback

clindamycin cpt

clindamycin cpt

trackback

azithromycin wikipedia

azithromycin wikipedia

trackback

medicine erythromycin

medicine erythromycin

trackback

generic celebrex pictures

generic celebrex pictures

1 5 6 7
Zamknij
130
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x