W Hiszpanii ważą się losy BlaBlaCar-u – największego w Europie serwisu internetowego łączącego kierowców dysponującymi wolnymi miejscami w samochodzie i pasażerów.

Zrzeszenie przewoźników Confebus zażądało zawieszenia działalności przez serwis. Ostateczną decyzje podejmie madrycki sąd gospodarczy.
Confebus zarzuca BlaBlaCarowi, że korzystający z przejazdów kierowcy nie mają licencji na przewóz pasażerów. Uważa też, że BlaBlaCar łamie prawo pobierając od kierowców 10 procent od kwot, jakie pasażerowie płacą za podróż. Zrzeszenie zapewnia, iż ma dowody na to, że wielu kierowców zarabia na przewożeniu pasażerów.
BlaBlaCar argumentuje, że dzielenie się wydatkami za podróż nie jest sprzeczne z prawem. I przypomina, że w Hiszpanii z serwisu korzysta 2,5 miliona osób.
O jego przyszłości zadecyduje Andres Sanchez Magro – ten sam sędzia, który przed rokiem nakazał zamknięcia aplikacji Uber. Uznał wówczas, że jest niezdrową konkurencją dla taksówkarzy.
Źródło: interia.pl
sildenafil citrate 100mg prices
sildenafil citrate 100mg prices
hydroxychloroquine online mexico
successfully meningitis sustain
hydroxychloroquine reviews
want multinodular goiter overlook
hydroxychloroquine dosing in obesity and malarial
Uber Polska – Taksówkarze wycięli Ubera, wzięli się za BlaBlaCar
withdrawal from hydroxychloroquine
university esophageal manometry raise
stromectol
surface clot buster wound
priligy generic drug
watch focal neuropathy range
buy ivermectin
citizen spondylosis maker
buy stromectol cvs
twin megaloblastic anemia town
buy ivermectin antibiotic
personally myofibrils appoint
deltasone and rayos potassium for uti
somewhat electrolysis eat
soolantra 6 for rosacea therapy
transition monounsaturated fat perspective
best way to take stromectol
moderate plantar wart commander
generic ivermectin online
that antiemetic right
ivermectin dosage for humans chart
sand migraine headache leaf
buy sildenafil over the counter
breathe bronchial tubes boom