Kierowca autobusu linii 910 usłyszał zarzuty!

Kierowca autobusu, który przejechał 19-latkę usłyszał zarzuty.

Mężczyzna kierujący autobusem linii 910, który rankiem 31 lipca śmiertelnie potrącił 19-latkę usłyszał zarzuty. Katowiczanin został oskarżony o zabójstwo i podwójne usiłowanie zabójstwa – grozi mu dożywocie. Katowiczanin spędzi najbliższe 3 miesiące w areszcie. Areszt argumentowany jest obawą matactwa oraz faktem, że mężczyźnie grozi tak wysoka kara.

31 letni Katowiczanin w niedzielę 1 sierpnia 2021 r został przewieziony do Prokuratury Rejonowej Katowice-Północ, gdzie składał wyjaśnienia. Przesłuchanie trwało 3 i pół godziny – treść wyjaśnień nie jest jeszcze znana.

Łukasz T. częściowo przyznał się do winy, jednak stwierdził że będąc otoczonym przez grupę agresywnych ludzi obawiał się o swoje życie i zdrowie – zaprzecza również jakoby celowo kogokolwiek przejechał. Stwierdził, że nie był świadomy, że pod kołami autobusu utknęła 19-letnia Barbara Sz.

Dodał również, że owszem – ruszył w grupę ludzi, ale zrobił to bardzo wolno. Pod koniec zapewnił, że gdyby miał świadomość, że kogoś potrącił to zatrzymałby się i chciałby udzielić tej osobie pierwszej pomocy.

Podczas zatrzymania mężczyzny pomiar alkomatu nie wykazał obecności alkoholu, jednak policja i śledczy wciąż czekają na wyniki badań toksykologicznych, którym mężczyzna został poddany – w tym również na obecność dopalaczy.

Mężczyzna jako kierowca autobusu pracował od ponad 10 lat. Ustalono, że do tej pory uczestniczył w ośmiu kolizjach drogowych (do części z nich doszło podczas kierowania autobusem).

Za zabójstwo i usiłowanie zabójstwa dwóch innych osób mężczyźnie grozi 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

Sprawa dotyczy poniższych nagrań.

 

guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jebaćpatusów

I bardzo dobrze sie patusy nauczą że jezdnia to jezdnia a nie ring.A jak miała dzieci to trzeba było siedzieć w domu a nie szukać alfonsa na utrzymanie gówniaków….

PrzystanekPatusiara

Dobrze prawi.
Polać mu

Sandra

Debil

jebać debili

Mam nadzieje że nie masz dzieci bo tacy debile jak ty nie powinni się rozmnażać, skąd wiesz co ona tam robiła może jechała do pracy i chciała ich rozdzielić, może siedziała z partnerem i zostali za atakowani ?? Nie ty wiesz lepiej, pewnie jedyne co w zyciu osiągnąłeś to pierdzenie w fotel, jaki trzeba mieć niski poziom inteligencji żeby ocenić drugiego człowieka na podstawie 50 s filmu ??

Sandra

Potwór z ciebie, jak tak można!! Patologia czy nie nie oznacza, że można kogoś umyślnie przejechać!! Oby cię kara za takie gadanie nie spotkała. Obrażasz Zmarłą, Jej Dzieci, Rodzinę, nie zasługujesz na miano człowieka, potwór, których niestety w Polsce coraz więcej

Michał

Dobry przepis jak ustawić sobie życie do śmierci. Szkoda tylko ludzi i sumienia

[…] Kierowca autobusu linii 910 usłyszał zarzuty! […]

[…] Kierowca autobusu linii 910 usłyszał zarzuty! […]

[…] Kierowca autobusu linii 910 usłyszał zarzuty! […]